O NAS


Ośrodek OCHOTA w 
Krav Maga Warszawa swoją działalność rozpoczął w 2013 roku, założycielem i głównym instruktorem jest Rafał Kozłowski certyfikowany instruktor krav maga oraz wyszkolenia strzeleckiego. Krav Maga Warszawa działa wedle standardów z uznaniem bogactwa technik i konkretnych zasad opracowanych przez Imi Lichtenfelda. Gwarantujemy wysoki poziom techniczny i metodyczny oraz etyczny. Jesteśmy klubem o bardzo wysokich standardach. W skuteczny i jasny sposób przekazujemy wiedzę, która ma zastosowanie w działaniach bojowych lub w sytuacji obrony koniecznej.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że w profesjonalny i kompletny sposób pomożemy Tobie zgłębić specyfikę systemu Krav-Maga, co pozwoli Ci wyjść cało z ulicznego starcia, w którym walka na pięści jest tylko jedną z wielu możliwości. Budujemy społeczność, której wyznacznikiem jest etyka, doświadczenie i profesjonalizm w twojej służbie. Zaufanie i entuzjazm ćwiczących jest naszym powodem do dumy i wyznacznikiem sukcesu. U nas trenujesz prawdziwą izraelską Krav-Maga.

NIE JESTEŚMY JEDYNI, JESTEŚMY NAJSKUTECZNIEJSI
w w w . k r a v m a g a – w a r s z a w a . p l


I N S T R U K T O R Z Y

RAFAŁ KOZŁOWSKI
główny instruktor i założyciel ośrodka OCHOTA w Krav Maga Warszawa, certyfikowany instruktor samoobrony i walki wręcz oraz instruktor wyszkolenia strzeleckiego.

– Instruktor Krav-Maga klasy mistrzowskiej 2nd Darga FEKM
– Instruktor Strzelectwa PZSS
– Instruktor Samoobrony
– Instruktor Animal Flow Level-2
– Prowadzący Strzelanie
– Sędzia strzelectwa sportowego PZSS
– członek kadry instruktorskiej Krav Maga Warszawa
– egzaminator na stopnie techniczne krav maga
– założyciel i szef szkolenia w CS PARTYZANT
– wieloletnie doświadczenie związane z tematyką bezpieczeństwa

SPECJALNOŚĆ: krav maga, walka bronią, bezpieczeństwo osobiste.

Ponad czternastoletnie doświadczenie związane z tematyką bezpieczeństwa, poparte realizacją licznych szkoleń i seminariów dla różnych grup zawodowych. Szkolony w systemie Krav-Maga Europejskiej Federacji Richarda Douieb’a. Naukę Krav-Maga rozpoczął w 2005 roku, w poznańskim ośrodku Krav-Maga u Piotra Tarnawskiego, a od 2012 roku szkolił się w warszawskim ośrodku Krav-Maga u Krzysztofa Bieniaka. W 2013 roku uzyskał czarny pas Krav Maga od Rycharda Douieba – założyciela pierwszej szkoły Krav Maga w Europie. Uczestnik wielu seminariów oraz obozów szkoleniowych krajowych i międzynarodowych z zakresu Krav-Maga, taktyki i technik interwencyjnych, bezpieczeństwa osobistego oraz posługiwania się bronią i strzelania dynamicznego. Stale podnosi swoje umiejętności oraz kwalifikacje instruktorskie.

Prowadzi szkolenia z zakresu samoobrony i walki wręcz, wyszkolenia strzeleckiego, taktyki strzelania pod kątem walki wręcz, bezpieczeństwa osobistego dla różnych grup zawodowych oraz z zakresu innowacyjnej metody treningowej Animal Flow pod kątem systemów walki wręcz.


csp-kmw-tx