REFERENCJE

O P I N I E   T R E N U J Ą C Y C H

Rafał H.
Polecam. Można przygotować się kondycyjnie i technicznie. Zajęcia są dobrane do każdego poziomu, tak samo dla początkujących jak i dla zaawansowanych. Chcesz zacząć swoją przygodę z kravmaga, poprawić swoją kondycję, a przede wszystkim potrafić zachować się w trudnej sytuacji to miejsce jest dla Ciebie.


Magdalena P.
Rafał jest bardzo przyjaznym, cierpliwym i skutecznym trenerem. Dwa pokolenia naszej rodziny cenią sobie treningi z Rafałem.


Robert J.
Szkoła naprawdę bardzo profesjonalna. Rafał ma bardzo dobre podejście do kursanta i zna się na tym co robi. Bezproblemowy kontakt, profesjonalizm i super podejście. Polecam.


Olga S.
W Krav Maga Warszawa | CS PARTYZANT szkolę się już trzeci rok. To co tu doświadczam to rzetelność, jakość i pełen profesjonalizm! Trener Rafał Kozłowski to człowiek honoru i godny zaufania Nauczyciel. Mistrzowsko kształci w zakresie samoobrony. Trenując mnie i syna pomógł nam podnieść się z nielada opresji. Swoim działaniem kształci, prowadzi i wspiera w pokonywaniu słabości i ograniczeń. Mam mega szacunek i poczucie wdzięczności. POLECAM!


Sławek O.
Instruktor zaraża dobrą energią. Natomiast same zajęcia należą do wymagających – można się zmęczyć ale też zapomnieć o problemach. Bardzo lubię zmienność jaka jest podczas zajęć – rozbudowanie/pogłębiane poszczególnych technik.


Dominik Z.
Mój pierwszy kontakt z krav maga miałem właśnie na zajęciach u Rafała. Pierwszy trening pamiętam do dziś, a minęło już sporo czasu. Trening był fajnie zaplanowany i profesjonalnie poprowadzony, Rafał prezentował techniki w różnych wariantach trudności tak by każdy mógł dopasować trening do swoich możliwości. Pamiętam jak Rafał prezentował z ogromną łatwością trudniejsze techniki dla osób, które już dłużej z nim trenowały. Było to dla mnie bardzo motywujące, chciałem być wtedy taki jak „mój instruktor”, a myślę, że w pracy instruktora to jest właśnie to na co trzeba sobie ciężko zapracować.
Bardzo polecam treningi z Rafałem.


Zosia
Rafał jest super trenerem, bardzo mnie motywuje i stwarza świetną bezpieczną atmosferę na treningu, czuję się sprawniejsza fizycznie i wytrzymalsza psychicznie, polecam.


Tomasz O.
Wyjątkowy Instruktor! Należy zwrócić uwagę na jego kompetencję w zakresie budowania motywacji uczestników zajęć oraz niezwykle pomocne zdolności łączenia teorii z praktyką. Rafał konsekwentnie mobilizuje do większego wysiłku oraz wytrwałości w trenowaniu. Zróżnicowanie dostępnych poziomów sprawia, że w treningach uczestniczyć może każdy bez względu na wiek, czy aktualną sprawność. Trening krav maga wpływa nie tylko na poprawę wytrzymałości fizycznej, wzmacnia też odporność psychiczną.


Michał S.
Dzięki za świetny trening w Akademii Lwa. Przydało by się takich więcej.


Trenująca.
Rafał to wspaniały i kompetentny trener!!!!! POLECAM GORĄCO! Rafał jest bardzo cierpliwy, do każdego ćwiczącego podchodzi służąc pomocą co przekłada się na kształtowanie umiejętności. OCZYWIŚCIE NA TRENINGACH NIE MA LEKKO, DAJE WYCISK!


Ireneusz R.
Trener godny polecenia. Pełny profesjonalizm, bogate doświadczenie, podchodzi do każdego adepta indywidualnie.


Małgorzata R.
Rzetelność i kompetencja, plus dodatkowo kreatywność trenera pozwala wywołać niezły „wycisk” i czerpać maksymalną satysfakcję z odbytego treningu, co przekłada się na późniejszą pewność własnych umiejętności. Gorąco polecam treningi z Rafałem.


Justyna Z.
Pan Rafał to osoba profesjonalna i kompetentna, która ma ogromną wiedzę z zakresu krav maga. To przede wszystkim praktyk, a nie teoretyk. Z pełnym przekonaniem polecam treningi.


Ryszard S.
Poziom który reprezentuje Pan Rafał jest wysoki. Potrafi dopasować trening do indywidualnych możliwości i preferencji, oraz konsekwentnie mobilizuje do zwiększenia wysiłku i wytrwałości w treningu. Mówiąc krótko, konkretne zajęcia z konkretnym człowiekiem, godnym polecenia!


Karolina W.
Mam przyjemność uczestniczyć w treningach prowadzonych przez Pana Rafała. Odznacza się on doskonałymi umiejętnościami dydaktycznymi, potrafi zademonstrować oraz wytłumaczyć etapy treningu w sposób dopasowany do indywidualnych możliwości ćwiczącego. Łączy teorię z praktyką oraz motywuje do pracy. Pozdrawiam i polecam.


Paweł L.
Uczestniczę w indywidualnych zajęciach z krav maga prowadzonych przez Pana Rafała. Sposób prowadzenia zajęć odpowiada moim oczekiwaniom. To co najważniejsze, treningi są różnorodne ze zmienną intensywnością, a trener jest bardzo odpowiedzialnym trenerem, który ceni czas swój i klienta. Pozdrawiam.


Agata B.
Kursy prowadzone przez Rafała Kozłowskiego przygotowane są bardzo dobrze. Solidne wprowadzenie teoretyczne dawało mocną podstawę do późniejszych zajęć praktycznych. Po kursie zarówno ja jak i moje koleżanki jesteśmy bogatsze o bardzo wiele informacji i praktycznych umiejętności, które wykorzystujemy podczas nieprzyjemnych sytuacji.


Marcin P.
Udział w szkoleniu prowadzonym przez Pana Rafała był dla mnie jednym z najwartościowszych szkoleń, w jakich miałem okazje uczestniczyć i na pewno na tym jednym nie poprzestanę. Gorąco polecam!!


Iwona W.
Treningi personalne z Rafałem to bogaty zestaw ćwiczeń możliwy do zastosowania na każdym etapie naszej pracy, pozwalający ustalić optymalny, zindywidualizowany i ciekawy, a przede wszystkim dający szybkie efekty program treningowy. Szczerze polecam.


Urszula G.
Polecam treningi z Rafałem, gdyż potrafi w sposób umiejętny… niestresujący i zrozumiały przekazać wiedzę z dziedziny samoobrony. Myślę, że powyższa informacja jest istotna przede wszystkim dla osób początkujących, które obawiają się, że nie sprostają wyzwaniu. Dziewczyny nie zastanawiajcie się… warto trenować!


Marcin J.
Znam Rafała osobiście. Świetny człowiek i super fighter oraz instruktor. Zawsze chętnie służy pomocą w trakcie treningu. Wymagający, dzięki czemu potrafi wydobyć z każdego maximum zaangażowania. Z pewnością odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku Pozdrawiam


Majkel
Treningi u Rafała są dobrane odpowiednio do zaawansowania grupy i poszczególnych osób, także każdy może dołączyć w dowolnym momencie i mieć satysfakcję z fachowo przeprowadzonego przez Rafała treningu. Po zajęciach wraca się odprężonym i usatysfakcjonowanym po „lekkim wysiłku”


Irada A.
Super kraver! Faktycznie taki niepozorny ale im dalej w las… Myślałam, że krav maga to nudy, jak inne sztuki walki… chodzisz, bijesz się i tyle. Tu jest inaczej… daje wycisk. Początki są trudne, ale podoba mi się.


Marzena D.
W zajęciach najbardziej cenie to, że można się uczyć przez zabawę. Nie ma znaczenia, czy kiedyś uczyłeś sie walk, płeć, wiek. Treningi są ogólno rozwojowe, budują kondycję, rozwijają siłę, reflex, sprawność. Każdy znajdzie coś dla siebie. Trener potrafi być łagodny i ostry jest bardzo profesjonalny, zwraca uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń pod względem technicznym, tłumaczy w sposób zrozumiały. Polecam


Wiesław D.
Witam Wszystkich. Koleś jest niepozorny ale nie dajcie się temu zwieść. Miałem przyjemność odbyć z nim kilka sparingów ciężkich na obozach i jest wymagający. Z tego co wiem to cały czas się rozwija i inwestuje w swoje umiejętności. Nic dziwnego, że ma teraz swoją sekcję. To dowód, że cały czas pracuje nad sobą. Polecam.