RODZINNE TRENINGI


Treningi prowadzone w ramach KRAV MAGA KIDS i odbywają się bezpłatnie w każdy ostatni trening w danym miesiącu. Trening trwa 45 min. Cel programu: podsycanie więzi rodzinnych poprzez wspólnie spędzany czas oraz nauka samoobrony.
Warunkiem udziału w treningach rodziców z dziećmi jest uczęszczanie dziecka na treningi grupy Krav Maga KIDS. Szczegółowe informacje o Krav Maga KIDS w zakładce treningi/krav-maga-kids. W programie m. in.:

  • samoobrona;
  • rozwijanie sprawności fizycznej;
  • rozpoznawanie zagrożeń i nauka właściwego reagowania;
  • przeciwdziałania przemocy;
  • podstawy pierwszej pomocy przedmedycznej.

W ciągłej pogoni za uciekającym czasem, coraz mniej go poświęcamy na budowanie właściwych relacji rodzinnych, ograniczając swoją rolę rodzica do zabezpieczenia materialnego naszych rodzin. Trening rodzinny,  to wspólne spędzanie czasu rodziców (matka, ojciec, opiekunowie prawni) z dziećmi . Umożliwia  dzielenie  się z nimi pasją, zainteresowaniami, czy nawet zwykłą potrzebą ruchu i wysiłku fizycznego, tak koniecznego do prawidłowego rozwoju. Trening taki wspiera tworzenie się głębszych relacji czy więzi rodzinnych, sprzyja powstawaniu wspólnej płaszczyzny porozumienia na bazie wspólnych zainteresowań,  co jest szczególnie ważne  w wieku dojrzewania. Stwarza to też możliwość Wam, rodzicom, powrotu do rekreacyjnej formy sportu lub rozpoczęcia przygody z Krav Maga.

Jeśli program przewyższy obecne zainteresowanie istnieje możliwość utworzenia osobnej grupy dzieci i rodziców.