TRENING INDYWIDUALNY


Prowadzimy również szkolenie personalne, które jest dostosowane do indywidualnych wymagań i predyspozycji klienta. Dzięki indywidualnym treningom osiągniesz szybciej postęp i pewność siebie.

Dlaczego warto korzystać z treningów personalnych?
Instruktor dostosowuje plan szkolenia do Twoich konkretnych potrzeb i możliwości. Podczas treningu czuwa nad poprawnością i skutecznością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń i technik, a w razie potrzeby eliminuje błędy. Pilnuje abyś maksymalnie wykorzystał każdą minutę Twojego cennego czasu. Ciągle motywuje do wysiłku, dba o bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Szkolenie personalny obejmuje także treningi związane z poprawą kondycji – trening wytrzymałościowy.

Oferta treningowa jest skierowana dla osób które:

  • są bardzo zajęte i nie mogą uczęszczać na treningi grupowe, a chcą poprawić swoje bezpieczeństwo i formę;

  • chcą indywidualnego programu treningowego, który bardziej spełni ich oczekiwania i potrzeby w zakresie samoobrony oraz walki wręcz; 
  • zamierzają iść do służb mundurowych (wojsko, policja) i chcą przygotować do testów.

Cena szkolenia jest uzależniona od ilości zajęć oraz miejsca szkolenia. Do ceny szkolenia należy doliczyć koszt wejścia na obiekt treningowy. Miejsce, termin, cena oraz ilość treningów ustalana jest podczas konsultacji z instruktorem.

P R O P O N O W A N A  S A L A  T R E N I N G O W A

Akademia Lwa
ul. Górczewska 253D
Warszawa Bemowo
Uniq Fight Club
ul. VI Poprzeczna 23
Warszawa Wawer